Forum Rynku Nieruchomości - Nowy Adres

Sopot, Poland
tel.: 795 550 441

5. edycja konferencji „Forum Rynku Nieruchomości”, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2015 r. w Sopocie, to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie dla branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce. Ubiegłoroczna edycja „FRN” zgromadziła blisko 400 uczestników, w tym również przedstawicieli zagranicznych rynków, jak m. in. Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Czechy, Dania, Niemcy, a z roku na rok liczba uczestników wzrasta.

Celem konferencji jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na mechanizmy działania rynku nieruchomości i ich wpływ na gospodarkę krajową i zagraniczną. Wydarzenie to jest też doskonałym miejscem na wymianę wiedzy, poglądów i doświadczeń między uczestnikami za pomocą unikalnego programu b2b. Jest to również dobra okazja do  spotkania z przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej, która nieraz ma decydujący głos, jeśli chodzi o zmiany zachodzące na rynku nieruchomości.

W wydarzeniu biorą udział znani i cenieni eksperci z dziedziny finansów i ekonomii oraz rynku nieruchomości, dostarczając najświeższych informacji dla uczestników konferencji.

Dodatkowe informacje i kontakt w sprawie uczestnictwa: Monika Kulińska, mkulinska@nowyadres.pl, tel. 795 550 441